İletişim Bilgileri

  • Tel : 0.324 239 07 24
  • Faks : 0.324 239 07 25
  • Gsm : 0.532 656 99 15
  • E-mail : av-erdalkaya@hotmail.com
  • Adres : Kuvayi Milliye Cd. Gökdelen İş Merkezi Kat:8 No:160 Akdeniz/MERSİN

Hakkımızda

Erdal Kaya Hukuk Bürosu, 2001 yılında Mersinde Avukat Erdal Kaya tarafından kurulmuştur. Ticari ilişkilerin kurulmasında, avukatlar en az diğer profesyoneller kadar etkin rol oynamaktadırlar. Büromuz, bu bilince dayalı olarak, birçok yerli ve yabancı(sınır ötesi) müvekkillere hukuki hizmetleri sağlamaktadır. Ayrıca ihtiyaç ve hedeflerinize uygun olarak her alanda ticari sözleşmeler hazırlamakta, müzakere ve iş görüşmelerinizde yardımcı olmaktadır. Büromuz verilen danışmanlık hizmetleri ile bağlantılı olarak hukukun her alanında çok sayıda dava takip etmekte, yetkili mercilere gerekli başvurularda bulunmakta ve bunların takibini gerçekleştirmektedir.

Kurulmasından bu güne kadar en iyi ve en hızlı politikasını ilke edinen ve kurumsallaşmış bulunan Erdal Kaya Hukuk Bürosu;5 avukat, 1 stajyer avukat ve 2 avukat katibi ve 1 ofis personeli olmak üzere, 9 kişilik ekibi ile hizmet vermektedir.Hukuk Büromuz Mersin Ticaret Merkezi isimli Gökdelen Binasında bulunmakta olup 275 m2 olup tüm fiziki ve teknolojik yapısı mevcuttur.Gelişebilir özelliktedir.

Büromuz;Ticaret hukuku-icra ağırlıklı çalışmaktadır.İcra dosyalarında ön araştırma yaparak çalışma yapılmaktadır.Bununla birlikte büromuz İcra Departmanı ,Dava Departmanı, Fikri ve Sinai Haklar Departmanı ve Danışmanlık Departmanı olmak üzere 4 ayrı departmandan oluşmaktadır.